FAQ links
Чому кожен місяць відсоток збільшується?
Щомісяця кількість посилань, які купує клієнт, зростає мінімум на 5%. Це ідеальна кількість для досягнення чудового результату.
Що робити, якщо ваш бізнес закриється після того, як ми щойно завершимо оплату річної підписки?
У вас завжди буде можливість повернути гроші протягом 14 днів.
Побудова посилань актуальна для нового чи малого бізнесу?
Так. Завдяки цьому ваш новий сайт відображатиметься в пошуку Google.
Що таке зворотне посилання?
Простіше кажучи, ваші зворотні посилання - це посилання, що ведуть з інших веб-сайтів на ваш сайт. Зворотні посилання є надзвичайно актуальним сигналом ранжирування. Вони є важливою складовою практично кожної розумної стратегії SEO. Зворотні посилання мають величезний вплив на позицію вашого веб-сайту в пошуку. Вони впливають на популярність, релевантність і загальний авторитет домену вашого веб-сайту. Чим більше у вас якісних зворотних посилань, які вказують на ваш сайт і сторінки, тим кращим буде ваш рейтинг у пошуку.
Що таке приховане посилання?
Приховані посилання бувають різних форм, але найчастіше у формі прихованого тексту гіперпосилань. Мета полягає в тому, щоб зробити їх непомітними (приклад: білий текст на білому тлі), тому що їхня єдина мета — передати значення посилання, пролітаючи під радаром читачів.
Що таке вихідне посилання?
Вихідні посилання – це посилання, які ведуть із вашого домену на інші веб-сайти.
Що таке вхідне посилання?
Це посилання з іншого сайту на ваш власний сайт.
Що таке нижні колонтитули? 
Посилання нижнього колонтитула – це посилання, розташоване в нижньому колонтитулі веб-сторінки. Зазвичай вони розташовані в самому низу веб-сторінок і розглядаються як повністю окремі розділи.
Що таке контекстні зворотні посилання?
Контекстні зворотні посилання – це посилання на інші веб-сайти, розміщені в основному вмісті сторінки. Вони органічно вписуються в контент (зазвичай текст). Контекстні посилання ніколи не з’являються на бічних панелях, нижніх колонтитулах, оголошеннях або в навігації. Вони знаходяться виключно в місцях, зарезервованих для основного вмісту.
Що означає термін «взаємний зв’язок»?
Це тип обміну посиланнями між двома веб-адміністраторами. У цьому процесі обидва адміністратори погоджуються надати посилання іншій стороні на власному сайті. Зазвичай мета цієї форми обміну посиланнями полягає в тому, щоб надати аудиторії швидкий доступ до відповідного сайту або сприяти їхньому партнерству.
Чи актуальний лінбілдінг?
Так, це так. Як ми вже згадували вище, посилання надзвичайно важливі. Поки посилання відіграватимуть вирішальну роль у тому, як пошукова система обчислює вартість веб-сайтів, створення посилань виживе.

Як і все інше у світі SEO та маркетингу, створення посилань розвивається. Деякі старі способи побудови посилань більше не ефективні, але це не означає, що побудова посилань як практика вмирає. Гра все ще триває, просто деякі правила змінюються з кожним новим оновленням алгоритму Google.
Як працює посилання?
Посилання - це в основному мости. Пошукові системи використовують посилання для сканування Інтернету. Вони проходять через посилання між окремими сторінками на певному сайті та посиланнями між різними веб-сайтами. Посилання допомагають механізму відкривати нові сторінки та сайти, а також визначати, наскільки високо повинна бути позиція певної сторінки чи сайту в пошуку за певними наборами ключових слів.

Намагаючись обчислити точну позицію певного сайту в пошуку, Google також переглядає портфоліо посилань сайту. Механізм перевіряє всі посилання, що надходять із зовнішніх веб-сайтів, а також якість цих сайтів. Якщо ваше портфоліо посилань краще, ніж у ваших конкурентів, ви матимете чудові шанси заробити місце вище них у результатах пошуку.
Скільки часу займає кампанія зі створення посилань?
Залежно від вибраних ключових слів. Наприклад, ви вибрали ключове слово «продаж телефонів». Даний запит є високочастотним, а це означає, що сайтів для такого роду запитів в Google величезна кількість, відповідно, знадобиться багато часу, щоб ваш сайт виявився в списку перших
Чим digital PR відрізняється від традиційного?
Процес, який використовується для охоплення в цифровому PR, має багато схожості з традиційним PR. Основні відмінності між ними полягають у кінцевих цілях та ініціативах. Підвищення поінформованості про бренд у ЗМІ зазвичай є основною метою традиційної PR-кампанії. Радіо, телебачення, висвітлення в друкованих виданнях та висвітлення в Інтернеті є звичайними компонентами традиційної стратегії.
Навпаки, як випливає з назви, цифровий PR зосереджений на створенні згадок про бренд і зворотних посилань в Інтернеті. Хоча бренди все ще отримують вигоду від збільшення впізнаваності бренду в результаті зусиль цифрового PR, головна мета зворотних посилань полягає в тому, щоб допомогти підвищити рейтинги в результатах пошуку та загальну видимість в Інтернеті.
Скільки посилань мені потрібно
Як і у випадку з багатьма іншими аспектами SEO та створення посилань, важко точно сказати, скільки зворотних посилань вам потрібно – це дійсно залежить від конкурентоспроможності вашого ринку та ваших загальних цілей.
Загалом можна з упевненістю сказати, що у вашому профілі зворотних посилань можна віддати перевагу якості над кількістю. Наприклад, більш вигідно мати меншу кількість посилань із авторитетних сайтів із високим авторитетом домену, таких як The New York Times, ніж сотні посилань із спам-блогів із низьким авторитетом домену.
Ще одна річ, яку слід враховувати, — це ймовірність того, що новіші посилання можуть впливати на пошукові рейтинги. Збільшення кількості посилань на цільову сторінку може слугувати сигналом релевантності для пошукових систем, тому наявність новіших посилань, ніж у ваших конкурентів, допоможе вам підвищити конкурентоспроможність.
Щоб допомогти встановити ціль щодо кількості посилань, які ви хочете отримати, я рекомендую поглянути на профілі зворотних посилань сайтів з найвищим рейтингом. Щоб відповідати чи перевищувати рейтинг конкурентів, вам потрібно, щоб ваш профіль зворотних посилань був порівнянним, якщо не сильнішим за ці профілі.
Чи можете ви гарантувати певну кількість посилань для кампанії?
Так, звісно. Якщо ви бачите можливість придбати певну кількість посилань на сайті, ви можете 100% купити цю суму
Скільки ключових слів я повинен використовувати в своєму проекті?
Загальне правило — чим більше, тим краще. Наші найуспішніші клієнти використовують понад 10-20 ключових слів на проект. Бюджети ключових слів не повинні бути дорогими, у більшості випадків 15-30 доларів США за ключове слово підходять, однак, якщо ви використовуєте висококонкурентні ключові слова, наша рекомендація може становити 50-100 доларів США за ключове слово або навіть більше.
Який оптимальний місячний бюджет для мого проекту?
Це залежить від вашого веб-сайту та конкуренції. Ми не рекомендуємо SEO-проекти нижче 150 доларів США на місяць, оскільки в більшості випадків це буде менш ефективно, ніж реклама PPC (оплата за клік). Наші дослідження показують, що SEO стає ефективнішим, ніж PPC, приблизно за 300-500 доларів США на місяць для середнього веб-сайту. Для малоконкурентних ви можете розпочати SEO за 200 доларів США на місяць. Веб-сайти з високою конкуренцією вимагають 700-1000 доларів на місяць, щоб бути ефективнішими, ніж PPC (оплата за клік).
Чи можете ви допомогти мені знайти хороші ключові слова?
Так! Ми будемо раді Вам допомогти. Просто напишіть нам свій веб-сайт і цільову країну.
Які методи ви використовуєте для підвищення мого рейтингу?
Ми розміщуємо посилання наших клієнтів на веб-сайти Cities Showcase. Ми створили онлайн-каталоги 1472 (не зовсім) міст України і розмістили туди посилання наших клієнтів. Тут ви можете ознайомитися з вітриною міст (гіперпосилання)
Створені вами посилання постійні, чи посилання видаляються, коли мій бюджет закінчується?
Посилання розміщуються мінімум на 1 місяць, ви вибираєте, на скільки місяців хочете купити слот для посилань. Є можливість увімкнути функцію автоподовження, в цьому випадку гроші з вашої картки знімуться автоматично, а термін активації ваших посилань автоматично продовжиться.
Ваш веб-сайт має низький авторитет домену, як це вплине на результати?
Незважаючи на це, за рахунок правильного розміщення посилань у потрібній кількості ви отримаєте бажаний результат. Переконатися в цьому можна, переглянувши розділ «Реальні результати» (гіперпосилання)
Чи купівля чи продаж зворотних посилань не є порушенням інструкцій Google для веб-майстрів, що станеться, якщо Google дізнається про це?
Ми працюємо за всіма правилами Google. Наші спеціалісти підходять до своєї роботи дуже уважно та відповідально. Ми можемо з упевненістю сказати, що розміщення наскрізних посилань на наших ресурсах не вплине негативно на вашу репутацію в Google
Що робити, якщо я передумаю, чи отримаю мені повну компенсацію?
Ви можете скасувати своє замовлення протягом 14 днів з моменту покупки
Чи можете ви гарантувати, що мій бізнес потрапить у топ пошуку?
Так, ми можемо гарантувати, що ваша позиція в пошуку Google підвищиться на 100%
Чи є у вас робочі кейси, які підтвердять ефективність посилань?
Так, звісно. У розділі «Реальні результати» можна побачити приклади ефективності роботи посилань
Чому я повинен купувати у вас посилання?
Хоча б тому, що ми забезпечуємо найкращий результат за найнижчу вартість на ринку
Наскільки захищена моя особиста інформація, коли я купую посилання на офіційному веб-сайті?
Будь-яка особиста інформація клієнта, яка потрапляє в наші бази даних, не виходить за межі нашої бази даних
Яка політика або протокол компанії, якщо моя особиста інформація витікає в загальний доступ?
Наша компанія дотримується законодавства країни, в якій ми працюємо. У разі витоку персональних даних наших клієнтів ми зробимо все можливе, щоб мінімізувати заподіяну шкоду.
Чи отримаю я компенсацію за потенційний витік даних моєї особистої інформації?
Якщо подібне станеться, ми завжди готові відшкодувати завдану шкоду відповідно до правових норм. Ми готові відповідати перед законом за свої помилки.
У разі надзвичайної ситуації або технічних проблем, до кого я можу звернутися і куди?
Ви можете зв’язатися з нашою службою підтримки в будь-який час – потрібна електронна адреса для підтримки посилань
Чи буде моя особиста інформація видалена з бази даних, якщо я припиню співпрацю з компанією?
Звичайно, якщо ви припините співпрацю з нами, ваша особиста інформація буде видалена автоматично
Чи отримуватиму я повідомлення про майбутні зміни в системі або коригування потенційної політики компанії?
У разі змін у політиці нашої компанії ми надішлемо електронний лист на вашу електронну адресу з детальним описом змін.
Чи побачу я суттєвий результат, якщо користуюсь послугами вашої компанії лише один місяць?
Залежить від вибраних ключових слів. У будь-якому випадку ви можете поспілкуватися з нашими фахівцями, і вони дадуть вам відгук для конкретного випадку.
Як купити зворотні посилання?
Наші спеціалісти зв'яжуться з вами, щоб підібрати найбільш підходящий варіант, а потім допоможуть здійснити покупку
Після покупки зворотних посилань чи потрібно мені виконувати будь-які роботи на своєму веб-сайті?
Після покупки Вам не потрібно робити жодних додаткових дій. У разі будь-яких змін ми зв'яжемося з вами